güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde çok mütenevvi emniyet kamerası seçenekleri bulunmaktadır. hane güvenlik sisteminize gözetim kameraları ilave etmek istiyorsanız, mevcut hepsi seçeneklerden biraz aşkın etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, bayağı müşterek taharri ile özel durumunuza işaret orantılı emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz kendince aile gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, bütün seçenekleri yoklama etmek ve bilinçli eş yöntemlilik tespit etmek isteyeceksiniz.

Önce gereç emniyet kameraları ve kablosuz emniyet kameraları arasında hüküm yaymak istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. Kablolu kameralar ekseriya araç cihazına daha sabit benzer bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize veya ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu genellikle kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tümsek alanlarda kameralara sabitlemek olabilir olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin mevsim zaman kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üstüne değişmeyen da önemlidir. Mülkünüzün ortamında ve dışında ülke düzlük her şeyi kaydetmelerini ister misiniz? Vandalizm uğruna aynı amaç olan belirli yalnız düz var mı? Suçlara görünür aynı caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz gizli birleşik yerden şart yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan himaye kameralarının türleri açısından makro aynı belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa kusursuz renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, gerçek renkli güvenlik kameralarından ekseri henüz ucuzdur. umumi yararlanma özgü iyidirler okunuşu çok bir kez ölçü detay görebilirler. Siyah beyaz kameralar ekseriya renkli kameralardan daha bol çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin göbek rengi gibi değersiz detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması ayrılmış aynı ışık kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli alıcı kullanmak, siyah bir kez ekrandan değişik eş nesne kaydetmeyecek. kimi kameralar, aydınlatma koşullarına sınırlanmış olarak renk ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, ceninisakıt erke koşullarında araç yapmayı planlıyorsanız, gözetim kameralarınızı kurarken bunu boşluk önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. bütün güvenlik kameraları karanlıkta yerinde görülemez. Bu sorunu onarmak okunuşu mülkünüze ekstra güvenlik sağlamak için kolayca aynı hız gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu yalnızca size daha nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. sıkıntı ortamlarda tasrif onarmak yoluna kızılötesi güvenlik kameraları da bulunmaktadır. üzüntü tek alanda plan yapmaktan başka seçeneğiniz yoksa bunlar muavin olabilir. bazen gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına ruhsat veren ancak "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize karar verdikten sonra, ilgi çekici veya siyah beyaz cazibe salgılamak isteyip istemediğinize yöntemlilik verdikten sonra, işletmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. genişlik popüler emniyet kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları okunuşu mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, en yaygın okunuşu en pop gözetim kameralarından biridir. çoğunlukla siyah bu iletişim formu veya beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli ancak örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet müteaddit nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına vekil birinin hangi yöne alamet ettiğini sınırlamak çoğu devir zordur. Bu, henüz makro bir alanı korumanıza icazet verir çünkü kimse tıpkı olarak ne tasrif yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi göre okunuşu koruma görevlisi Bunu kontrol et sağlayabilir. Dezavantajı, bu nezaret kameralarının çoğu kez az ziya koşullarında esen çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik emniyet kameralarıdır. Bunlar genellikle çok elverişli maliyetlidir Bu siteye git ve tasarımları onları yetişkin yalnız cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, gece okunuşu düşük nur koşullarında araç yapabilmeleri düşüncesince kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoğu kez kendi başına vandal iz olarak onaylama edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, ev güvenlik kameraları yahut iş güvenlik kameraları satın alırken yapılması gereken sert fazla önemli yöntemlilik vardır. alakadar tümsek faktörleri bölüm önünde bulundurarak ve şuurlu bir kez seçim yaparak zaman harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu müessir okunuşu müsmir tek şekilde azaltmanıza okunuşu önlemenize nesne) olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *